close

O skupině DANTEM

article-image

Skupina DANTEM je v současnosti  největším poskytovatelem inventarizačních služeb ve střední Evropě. Prostřednictvím svých poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku, v Maďarsku a v Chorvatsku poskytuje své služby ve většině zemí Evropy. V České republice a na Slovensku byl DANTEM průkopníkem outsourcingu inventur.

Společnosti skupiny DANTEM poskytují na jednotlivých trzích zejména služby inventur zásob a dlouhodobého majetku, dodávky vybavení pro inventury a mobilní sběr dat, dále služby mystery shoppingu a specializované služby pro retail.

Mezi klienty skupiny DANTEM patří významné české, slovenské i mezinárodní společnosti, zejména maloobchodní řetězce, finanční instituce, hotely, logistické společnosti, IT společnosti a další.

Filosofií skupiny DANTEM je poskytovat klientům služby vysoké kvality založené na maximálním porozumění potřebám klienta, to vše s cílem navazovat dlouhodobá partnerství.

Pošlete nám dotaz, vzkaz nebo podnět

Chcete-li nám zaslat jakýkoli dotaz či vzkaz, vyplňte prosím níže uvedený formulář.
Inventrizační služby ve většině zemí Evropy
1
Jméno a příjmení:
*

2
Společnost nebo instituce:

3
Telefon:

4
E-mail:
*

5
Vzkaz, dotaz nebo podnět:
*

Opište prosím: icon
*

Odeslat

DANTEM. Komplexní inventarizační služby a poradenství.


Abychom náš web mohli neustále zlepšovat, používáme k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním našeho webu s tím vyjadřujete svůj souhlas. OK Další informace