close

Vybavení pro inventury - malé a střední podniky

article-image

Pro malé a střední podniky a instituce (do cca 30 000 položek majetku) nabízíme jednoduché, ale praxí ověřené vybavení pro inventury dlouhodobého majetku. S totožným vybavením sami ročně provádíme tisíce inventur zboží i majetku.

S využitím našeho řešení dantem.FAST (Fixed ASset Tracking) probíhá inventura následujícím způsobem:

  1. Data o majetku se importují z účetní či operativní evidence do aplikace pro inventarizaci a následně přenesou do mobilních terminálů.
  2. Postupně probíhá fyzická inventura majetku načítáním čárových kódů z etiket umístěných na majetku. Software v terminálech umožňuje průběžné dohledávání majetku.
  3. Data jsou průběžně přenášena do aplikace v počítači, kde jsou vyhodnocována - průběžně lze sledovat nedohledaný majetek, přesuny majetku apod.
  4. Po dokončení fyzické inventury a dohledávání je na základě výsledků inventury aktualizována účetní či operativní evidence majetku, a to buď ručně nebo automaticky. Zároveň mohou být vytištěny inventurní soupisy.

Naše řešení zpravidla sestává z následujících částí:

  • Přenosné terminály („čtečky“) vybavené speciálním inventurním software - umožňují efektivně provádět inventuru v terénu, včetně práce s očekávaným stavem a sběru dodatečných údajů (např. výrobní číslo či stav majetku).
  • Aplikace pro zpracování inventur v počítači - program pro průběžné zpracování dat z přenosných terminálů a vyhodnocení průběhu inventury (přehledy nalezeného či nenalezeného majetku, filtrování dle lokalit, středisek, tisky reportů apod.).
  • Tiskárna čárových kódů včetně software pro snadný tisk etiket s čárovými kódy v průběhu celého roku, a to buď z aplikace Excel nebo přímo z Vašeho informačního systému.

Nezávazná poptávka

Po vyplnění následujícího formuláře Vám připravíme předběžnou nabídku, případně Vás budeme kontaktovat s doplňujícími dotazy.
Nabídka stálých brigád - inventury
Zvolte město, kde chcete pracovat:
Praha Brno Ostrava Plzeň Hradec Králové Ústí nad Labem Pardubice Olomouc Další města
INVENTARIZAČNÍ SLUŽBY VE VĚTŠINĚ ZEMÍ EVROPY
1
Jméno a příjmení:
*

2
Firma nebo instituce:

3
Telefon:

4
E-mail: *

5
Upřesnění Vaší poptávky:

6
Souhlasím se zpracováním osobních údajů:
    Ano Áno Tak Igen Yes Ja Ne Nie Nie Nem No Nein
*

Opište prosím: icon
*

Odeslat poptávku

DANTEM. Komplexní inventarizační služby a poradenství.


Abychom náš web mohli neustále zlepšovat, používáme k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním našeho webu s tím vyjadřujete svůj souhlas. OK Další informace