close

Vybavení pro inventury - velké podniky

article-image

Větším podnikům a institucím, které mají vysoké desítky nebo stovky tisíc položek majetku nebo mají majetek rozmístěný ve velkém množství poboček nabízíme robustní řešení pro inventury dlouhodobého majetku umožňující souběžnou práci několika týmů a pokročilý reporting.

S využitím našeho řešení dantem.FAST.XL (Fixed ASset Tracking) probíhá inventura následujícím způsobem:

 1. Data o majetku se importují z účetní či operativní evidence do aplikace pro inventarizaci a následně přenesou do mobilních terminálů.
 2. Postupně probíhá fyzická inventura majetku načítáním čárových kódů z etiket umístěných na majetku. Software v terminálech umožňuje průběžné dohledávání majetku.
 3. Data jsou průběžně přenášena do aplikace v počítači, kde jsou vyhodnocována - kdykoli lze sledovat nedohledaný majetek, přesuny majetku apod.
 4. Data jednotlivých týmů jsou pravidelně synchronizována, dle organizace práce v terénu volíme buď on-line, nebo off-line řešení.
 5. Postupně lze uzavírat inventuru majetku dle jednotlivých poboček, nákladových středisek nebo odpovědných osob a tisknout parciální inventurní soupisy vč. podrobného vyčíslení.
 6. Inventurní nálezy lze průběžně označovat speciálními etiketami a párovat je s nenalezeným majetkem.
 7. Stav inventury mohou sledovat a vyhodnocovat i pracovníci centrály (účtárna, management).
 8. Po dokončení fyzické inventury a dohledávání je na základě výsledků inventury aktualizována účetní či operativní evidence majetku, a to buď ručně nebo automaticky. Zároveň mohou být vytištěny finální inventurní soupisy.

Naše řešení zpravidla sestává z následujících částí:

 • Přenosné terminály (čtečky) vybavené speciálním inventurním software - umožňují efektivně provádět inventuru v terénu, včetně práce s očekávaným stavem a sběru dodatečných údajů (např. výrobní číslo či stav majetku).
 • Aplikace pro zpracování inventur v počítači - aplikace typu klient-server pro průběžné zpracování dat z přenosných terminálů a vyhodnocení průběhu inventury (přehledy nalezeného či nenalezeného majetku, filtrování dle lokalit, středisek, tisky reportů apod.). Klientská část aplikace běží na jednotlivých inventurních pracovištích (mobilních nebo pevných), serverová část je provozována na centrálním serveru klienta nebo na serverech společnosti DANTEM.
 • Tiskárny čárových kódů včetně software pro snadný tisk etiket s čárovými kódy v průběhu celého roku, a to buď z aplikace Excel nebo přímo z Vašeho informačního systému.

Nezávazná poptávka

Po vyplnění následujícího formuláře Vám připravíme předběžnou nabídku, případně Vás budeme kontaktovat s doplňujícími dotazy.
Nabídka stálých brigád - inventury
Zvolte město, kde chcete pracovat:
Praha Brno Ostrava Plzeň Hradec Králové Ústí nad Labem Pardubice Olomouc Další města
INVENTARIZAČNÍ SLUŽBY VE VĚTŠINĚ ZEMÍ EVROPY
1
Jméno a příjmení:
*

2
Firma nebo instituce:

3
Telefon:

4
E-mail: *

5
Upřesnění Vaší poptávky:

6
Souhlasím se zpracováním osobních údajů:
    Ano Áno Tak Igen Yes Ja Ne Nie Nie Nem No Nein
*

Opište prosím: icon
*

Odeslat poptávku

DANTEM. Komplexní inventarizační služby a poradenství.


Abychom náš web mohli neustále zlepšovat, používáme k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním našeho webu s tím vyjadřujete svůj souhlas. OK Další informace