Ranní vybalování zboží za 120 - 145 Kč/hod, úterky a pátky

Informace o pracovním místě

Nyní nabízíme pravidelnou ranní brigádu dvakrát týdně.

Jedná se o vybalování, třídění a naskladňování nově přijatého zboží na prodejnách s oblečením. Konkrétní náplň práce je jednoduchá a seznámíme tě s ní na krátkém úvodním online školení, které se bude konat před první směnou.

Práce bude probíhat pravidelně v úterý a v pátek od 6:00 do 9:00 hod ráno. Pracovní doba se může s ohledem na aktuální počet nově přijatého zboží někdy mírně lišit, vždy ti ale budeme garantovat minimálně 3 odpracované hodiny po nástupu na směnu.

Prodejny jsou po celé republice a je tak možné docházet na prodejnu blízko tvého bydliště.

Požadujeme

Práci zvládnou muži i ženy, nicméně je nutná alespoň minimální fyzická zdatnost, která je potřebná především pro manipulaci s krabicemi před samotným vybalováním zboží. Samotné vybalování pak probíhá celou dobu ve stoje, přímo na prodejní ploše, v čistém prostředí. Práci je nutné dokončit do otevření prodejny.

Primárně hledáme někoho, kdo by s námi na tomto projektu spolupracoval dlouhodobě a pravidelně.

Nabízíme

Na tomto projektu nabízíme odměnu 120 Kč/hod - 145 Kč/hod. Výše odměny závisí na počtu absolvovaných směn a zkušenostech.

Pokud máš o nabídku zájem, ozvi se nám na email nabor-vybalovani@dantem.cz . Rádi zodpovíme jakékoliv doplňující dotazy.