O nás

Náš tým

O své klienty se každodenně staráme prostřednictvím týmu složeného ze specialistů ve svém oboru. Kromě velkého množství inventurních pracovníků a vedoucích inventur disponujeme i zkušenými projektovými manažery a rozsáhlým IT oddělením složeným z analytiků, vývojářů, testerů a administrátorů. Díky této podpoře dokážeme rychle reagovat i na ty nejnáročnější požadavky klientů.

Skupina DANTEM

Skupina DANTEM byla založena v roce 2000 a v současnosti je největším poskytovatelem inventarizačních služeb ve střední Evropě. Prostřednictvím svých poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku, v Maďarsku a v Chorvatsku poskytuje své služby ve většině zemí Evropy. V České republice a na Slovensku byl DANTEM průkopníkem outsourcingu inventur.

Za více než 20 let působení se nám podařilo vybudovat jedinečné know-how v oblasti inventur zboží a skladových zásob, inventarizace majetku pomocí čárových kódů a specializovaných služeb pro retail.

Mezi klienty skupiny DANTEM patří významné místní i mezinárodní společnosti, zejména maloobchodní řetězce, finanční instituce, hotely, logistické společnosti, IT společnosti a další.

Filosofií skupiny DANTEM je poskytovat klientům služby vysoké kvality založené na maximálním porozumění potřebám klienta, to vše s cílem navazovat dlouhodobá partnerství.